Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Chevalier armagnac d'Espalet XO 40% 0,7 l (čistá fľaša)

TOP 6 v kategórii Armagnac

Chevalier armagnac d'Espalet XO 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka www.vinopolitan.sk

Najlepšia ponuka

Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 158 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• Výnimočné pitie za prijateľnú cenu

Neodolal som a kúpil som znova toto výnimočné pitíčko, chcel som ešte raz ochutnať a aj ponúknuť svojich priateľov. Keďže som ho kúpil znova v recenzii by som sa už len opakoval.

• Lahodná ovocná chuť
    • Jemná ale výrazná vôňa
    • Nádherná medová farba
    • Napoj sa nádherne rozlieva v pohári
    • Dokonalá dochuť a príjemne zahreje

Toto bol môj druhý výlet do sveta armagnacov a po VSOP-ečku som vyskúšal aj XO tej istej značky. VSOP bolo super a za tuto cenu aj bezkonkurenčné, ale XO predčilo moje očakávanie. Aj keď nie som odborník je tu citeľne zlepšenie a minimálne stojí za vyskúšanie.

Produkt nemá žiadne parametre.

• Výnimočné pitie za prijateľnú cenu

• Lahodná ovocná chuť