Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Chevalier armagnac d'Espalet VSOP 40% 0,7 l (čistá fľaša)

TOP 7 v kategórii Armagnac

Chevalier armagnac d'Espalet VSOP 40% 0,7 l (čistá fľaša)

Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka www.vinopolitan.sk

Najlepšia ponuka

Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 158 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma25 recenziíĎalšie informácie

• Veľmi dobre pitie

Keďźe bola príležitosť tak som znova kúpil tento armagňačik, je dokonalý a aj podľa priateľov je to lahodné pitie porovnateľné ak nie lepšie ako väčšina VSOP kogňakov, vrelo odporúčam.

• Príjemná ovocná chuť
    • Výborná až prekvapivá dochuť
    • Elegantná vôňa
    • Pekná farba sa vyníma v pohári

To to bol môj prvý Armagnac a zrejme hneď jeden z tých lepších, čakal som niečo podobné ako cognac ale bol som príjemne prekvapený. Myslím že tento VSOP Armagnačik sa vyrovná ak nepredči svojich rovnako starých francúzskych bratrancov.
    Príjemná a pritom dosť výrazná chuť bez "škrabania" v spojení s lahodnou chuťou urobí dojem aj na gurmánov, zrejme po tomto skúsim viac zo sveta Armagnac-ov

• Veľmi dobre pitie

• Príjemná ovocná chuť